Przeglądając ostatnio Internet trafiłam na bardzo fajny sklep on-line z różnymi dekoracjami i ozdobami do domu. Jedna z kategorii w sklepie szczególnie mnie zainteresowała – ozdoby choinkowe. Zbliżały się święta, a ja nie miałam jeszcze ubranej choinki. Pomyślałam, że warto byłoby w tym roku trochę odświeżyć jej wygląd na święta.

Kupiłam bombki robione różnymi stylami

bombki ręcznie robioneW sklepie tym zamówiłam kilka sznurów lampek choinkowych oraz dwa zestawy pięknych, czerwonych bombek. Jednak to nie te produkty zachwyciły mnie najbardziej. To, co przyciągnęło mnie do tego sklepu to bombki ręcznie robione, których było bardzo dużo w asortymencie. W sklepie można było wybrać wśród różnych bombek, który były robione ręcznie można było znaleźć takie wykonywane w bardzo ciekawych technikach. Robione ręcznie bombki kojarzyły mi się z malowaniem ręcznym takich bombek, ale w sklepie widziałam np. ozdoby zrobione z wełny przy pomocy szydełka czy też z koronki. Bardzo mi się podobały. Były też takie bombki, które robione były z małych drewnianych plasterków. Ja kupiłam dla siebie kilka bombek ręcznie malowanych oraz takich wykonanych z wełny. Okazało się, że bombki te to też świetny prezent na Mikołajki. Początkowo nie planowałam kupować tych bombek w prezencie, ale spodobały mi się tak bardzo, że nie mogłam się opanować i musiałam kupić kilka dodatkowych sztuk. 

Wszystkim moim bliskim, którym dałam w prezencie bombki, bardzo się one podobały. Nie spodziewali się w ogóle, że dostaną coś na Mikołajki, ponieważ w naszej rodzinie to raczej tylko dzieci tego dnia otrzymują upominki. Cieszę się, że udało mi się ich zaskoczyć i, że trafiłam w ich gust. Myślę, że w przyszłym roku znów zrobię zakupy ozdób świątecznych i będą wśród nich takie wyjątkowe bombki.